Audiobook

Frustracja, brak motywacji, niezrozumienie, trudność w nawiązywaniu relacji – to codzienność uczniów nauroatypowych. Zarówno nauczyciele, jak i rówieśnicy tych uczniów nie zawsze wiedzą, co mogą zrobić, żeby szkoła była dla nich przyjaznym miejscem. Dlatego Fundacja Zaczytani, we współpracy z EY i Fundacją JiM przygotowała opowieść o neuroatypowości w formie audiobooka dla młodzieży. “Czasem idzie się przed sobą” to historia, która uczy, że świat jest piękny w swojej różnorodności.

Przeczytaj lub posłuchaj opowiadania razem z dzieckiem! Pobierz także nasze materiały edukacyjne i dowiedz się, jak rozmawiać o neuroatypowości i czym ona właściwie jest. Bo przecież wszyscy jesteśmy różni, ale równi!